Suknie w literę A – ponadczasowe kreacje ślubne

Znajdziesz u nas szeroki wybór sukien w literę A. Są to cieszące się niesłabnącą od lat popularnością oraz niezwykle uniwersalne ślubne kreacje. Składają się z dopasowanego gorsetu, który przechodzi w miękko opadającą ku dołowi spódnicę. Jest to fason, który jest korzystny w zasadzie dla każdego rodzaju sylwetki. Pozwala na ukrycie krągłości w dolnych częściach ciała oraz piękne wysmuklenie talii i wyeksponowanie ramion.

Do niewątpliwych zalet tego fasonu należy również fakt, że nie pogrubia on sylwetki a jednocześnie nadal tworzy efekt podobny do sukni ślubnej księżniczki. Sukienka może być bardzo delikatna i zwiewna, lub bardziej ozdobna, cięższa oraz balowa. Krój ten umożliwia dość swobodny wybór dodatków oraz zastosowanie koronek lub cykorii, w zależności od upodobań panny młodej.

Uniwersalna suknia ślubna

Choć suknia w literę A jest jednym z najbardziej uniwersalnych fasonów, dzięki odpowiedniemu wyborowi konkretnego modelu, można ją jeszcze bardziej dopasować do danej sylwetki. Panie o pełniejszym biuście mogą zdecydować się na gorset w kształt łódki. Z kolei kobiety o drobniejszych piersiach pięknie prezentują się w fasonach z odkrytymi plecami czy głęboko wyciętym dekoltem.

Fason ten jest odpowiedni dla pań o figurze w kształcie gruszki oraz jabłka, doskonale wygląda zarówno na drobniejszej, jak również pełniejszej sylwetce. Pięknie prezentuje się zarówno na niższych, jak również wyższych kobietach. Panie o pełniejszych kształtach mogą wysmuklić swoją sylwetkę, wybierając klasyczny fason, pozbawiony dodatkowych falban oraz zdobień.

SusanHooward
Obserwuj nas!