Wypożyczalnia sukien ślubnych Gdańsk – wybierz suknię swoich marzeń

Jesteś przyszłą panną młodą i nie chcesz kupować sukni, którą ubierzesz tylko w dzień swojego ślubu? Szeroka oferta naszej wypożyczalni sukien ślubnych przyciąga również klientki z Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Opcja wypożyczenia sukienki oznacza dla Ciebie duże oszczędności. Jednocześnie zachowujesz większość praw związanych z przedmiotem jaki nabywasz, w tym możliwość dokonania poprawek krawieckich czy doszycia warstwy materiału oraz dodatkowej falbany.

Zapoznaj się z ofertą, którą przedstawiamy na naszej stronie internetowej i zamów swoją wizytę w salonie, który prowadzimy! Zapewniamy dużą elastyczność terminów.

Zakup sukni ślubnej – czym się kierować i na co uważać?

Najważniejsze w wyborze sukni ślubnej jest to, aby spełniała Twoje oczekiwania. W tak wyjątkowym dniu, jak ślub, powinnaś czuć się naprawdę zjawiskowo. Jednak abyś wyglądała naprawdę atrakcyjnie, suknia powinna zostać prawidłowo dobrana do rodzaju Twojej sylwetki:

  • panie o figurze jabłka dobrze prezentują się w sukienkach o kroju A, które umożliwią korzystne wyrównanie proporcji,
  • kobiety o sylwetce gruszki mogą śmiało celować w sukienki księżniczki, które wyeksponują smukłe ramiona i talię oraz zakryją obfite biodra,
  • właścicielki figury klepsydry zjawiskowo prezentują się w sukienkach syrenkach i księżniczkach,
  • w przypadku figury papryki, warto pamiętać o zakryciu szerokich ramion, dekolcie w kształcie litery V oraz zaznaczonym wcięciu w talii.

W naszym salonie dopasujesz sukienkę do swojego typu figury oraz skorzystasz z pomocy naszych stylistek w stworzeniu całej ślubnej stylizacji. Zapraszamy!

SusanHooward
Obserwuj nas!