Salon Susan Hooward – wyjątkowe suknie ślubne

Dlaczego warto z nami współpracować?

Już od 25 lat obserwujemy zmieniające się trendy ślubne oraz zdobywamy doświadczenie w stylizacji Panien Młodych, które pozwala nam na doradztwo na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem specjalistów w branży ślubnej. Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam na zebranie ogromnego doświadczenia w branży mody ślubnej, którym pragniemy dzielić się z naszymi klientkami.

W naszym salonie oferujemy:

  • sprzedaż oraz wypożyczenie sukni ślubnych,
  • fachowe doradztwo naszych wyspecjalizowanych stylistek,
  • dopasowane do figury przeróbki sukien ślubnych,
  • wykonane z dbałością o każdy szczegół welony i biżuterię ślubną,
  • indywidualne podejście do każdej panny młodej,
  • życzliwą obsługę oraz miłą atmosferę podczas przymiarek.

Nasze sukienki wykonane zostały z najwyższej jakości tkanin i koronek. Staranne i delikatne zdobienia dodają im niepowtarzalnego uroku. Kreacje, które oferujemy, zapewniają pannie młodej komfort i wygodę, tak ważne podczas ślubu oraz późniejszej zabawy na weselu.

Wszystko to czeka na Ciebie w naszym Salonie Susan Hooward w Toruniu na ulicy Szewskiej 13. Odwiedź nas a my sprawimy, że przygotowania do Twojego ślubu nie będą niepotrzebnym stresem, ale prawdziwą przyjemnością, która pozostawi po sobie piękne wspomnienia!

Poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej to wyjątkowy moment w życiu każdej przyszłej Panny Młodej. Z doświadczenia wiemy, że bywa również niezwykle emocjonalny, a pomocne rady i spokój ułatwiają podjęcie najlepszej decyzji. Dlatego w naszym Salonie Susan Hooward oferujemy Ci profesjonalną i serdeczną obsługę, dbając o to, aby przymiarka wymarzonej sukni ślubnej odbywała się miłej, ciepłej atmosferze. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie oraz sprawdzone, praktyczne porady. Zależy nam na tym, abyś poczuła się otoczona opieką i wyszła z naszego salonu uśmiechnięta oraz zadowolona.

Wiemy, jak ważne jest to, aby kreacja ślubna całkowicie spełniała Twoje oczekiwania. Dlatego właśnie zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była szeroka i zawierała różnorodne fasony sukien. Zarówno wielbicielki klasyki i subtelnych koronek, jak również panie, które lubią nowoczesne kroje znajdą u nas coś dla siebie. W naszym salonie czekają na Ciebie sukienki księżniczki, syrenki oraz boho. Wprowadziliśmy również do oferty gładkie suknie ślubne, które przyciągają wielbicielki minimalizmu oraz ponadczasowego piękna.

SusanHooward
Obserwuj nas!