Wypożyczalnia sukien ślubnych – Poznań

Nie każda przyszła panna młoda chce kupować kosztowną sukienkę, którą ubierze tylko raz w życiu. Skorzystanie z usług wypożyczalni sukien ślubnych w Poznaniu lub innym większym mieście pozwala na znalezienie kreacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to rezygnacji z wyjątkowej i unikalnej kreacji! Wybór sukien w wielu wypożyczalniach jest ogromny, co pozwala na znalezienie wyjątkowego modelu w zależności od upodobań.

W wypożyczalni sukien ślubnych Susan Hooward czeka na Ciebie bogactwo stylów oraz pełna opieka naszych doświadczonych stylistek. Przymiarki wyglądają u nas podobnie jak w przypadku zakupu. Kreacja zostanie idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. W razie potrzeby zapewniamy poprawki krawieckie, dzięki którym dopasujesz sukienkę w talii, biuście oraz dostosujesz jej długość.

Wypożyczenie sukni ślubnej – jakie masz prawa?

Chcemy, abyś wiedziała, że wypożyczając suknię ślubną w naszym salonie Susan Hooward przysługuje Ci większość takich samych praw, jak w przypadku zakupu kreacji.

W przypadku wypożyczenia sukienki są dopuszczalne:

  • dopasowanie w talii oraz biuście,
  • zmiana długości,
  • doszycie warstwy brokatu i koronek,
  • zmiana paska,
  • dodanie warstwy materiału.

W przypadku zniszczeń, które w niewielkim stopniu wpływają na stan sukni, takich jak oberwanie koronek czy zahaczenie obcasem o wewnętrzną warstwę tiulu do 20cm, są one dopuszczalne. Większe szkody obciążają panną młodą maksymalnie do ceny całkowitej sukni. Zazwyczaj wypożyczamy sukienki na okres 1,5 – 2 tygodni, jednak w przypadku, gdy potrzebujesz kreacji na dłużej, czas jej oddania ustalany jest indywidualnie.

SusanHooward
Obserwuj nas!