Wypożyczalnia sukien ślubnych – Sopot

Chcesz zaoszczędzić na kreacji ślubnej ale nie dopuszczasz myśli o rezygnacji z wysokiej jakości sukienki? Odwiedziny w wypożyczalni sukien ślubnych w Sopocie lub innym większym mieście pozwolą Ci na zapoznanie się z szerokim wyborem wyjątkowych kreacji. Coraz więcej przyszłych panien młodych rezygnuje z zakupu sukienki a świadomość tego, jak wiele do zaoferowania mają wypożyczalnie sukien ślubnych, stale rośnie.

W naszym Salonie Susan Hooward oferujemy szeroki wybór sukienek. Rzadko zdarza się, aby wybrana kreacja w stu procentach pasowała na przyszłą pannę młodą, dlatego dopuszczamy poprawki krawieckie, takie jak dopasowanie sukni w biuście, talii czy zmianę długości. Dzięki tym zabiegom również wypożyczone kreacje leżą idealnie, w niczym nie ustępując zakupionym modelom.

Jakie są koszty wypożyczenia sukienki?

Jedną z największych zalet wypożyczania sukni ślubnej jest jej atrakcyjna cena, która pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności. Cena zależy oczywiście od konkretnego salonu i najczęściej ma na nią wpływ również ilość poprawek, jakie są konieczne do wykonania. W naszym Salonie Susan Hooward koszt wypożyczenia wynosi około 60% ceny sukni ślubnej.

W przypadku większych zniszczeń, które wydarzyły się naszym klientkom, szkody obciążają pannę młodą, jednak nie wynoszą więcej niż cena sprzedażowa sukienki. Warto również pamiętać, że drobne zniszczenia, takie jak zahaczenie obcasem o wewnętrzne warstwy tiulu do umownej wysokości 20cm czy też odpadnięcie koronek nie wpływają na koszt wypożyczonej sukienki. W cenę wliczone jest również czyszczenie sukienki po użyciu, które znajduje się po stronie naszej wypożyczalni.

SusanHooward
Obserwuj nas!