Wypożyczalnia sukien ślubnych – Poznań – szeroki wybór najpiękniejszych kreacji

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej wypożyczalni sukien ślubnych klientki z Poznania i okolic! Od ponad dwudziestu lat z sukcesami obsługujemy przyszłe panie młode z różnych zakątków Polski oraz spoza naszego kraju. Doskonale orientujemy się w branży ślubnej i pomożemy Ci w wyborze Twojej wymarzonej kreacji. Spotkasz się u nas z uprzejmą i nienachalną obsługą oraz szerokim wyborem najróżniejszych ślubnych kreacji i dodatków.

Umożliwiamy także wypożyczenie sukienki ślubnej na bardzo korzystnych warunkach oraz w atrakcyjnej cenie. Dla klientek spoza Torunia ze szczególną troską wybieramy jak najbardziej odpowiednie pory wizyt, zapewniając dużą elastyczność terminów.

Suknie ślubne – Poznań – opieka doświadczonych stylistek

Jeśli nie wiesz, wśród jakiego rodzaju sukienek szukać i trudno Ci określić, który fason będzie dla Ciebie odpowiedni, nie martw się. Nasze stylistki pomogą Ci i doradzą w kwestii dopasowania sukienki do Twojej sylwetki, charakteru oraz urody. Bierzemy również pod uwagę styl całej uroczystości, tak, aby wszystko stanowiło spójną, harmonijną całość.

Wychodzimy z założenia, że w wyborze najważniejszej w życiu sukienki nie ma miejsca na pośpiech ani zakupową presję. Możesz być pewna, że wizyta w naszym salonie przebiegnie w spokojnej atmosferze, a nasze konsultantki wezmą pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby oraz sugestie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz zachęcamy do wizyty w Salonie Susan Hooward!

Suknie ślubne i dodatki – Poznań

Przygotowania do ślubu to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu. Niestety, towarzyszy im często niemały stres, szczególnie jeśli coś idzie niezgodnie z planem, a termin jest już bliski. Napięcie jest szczególnie duże, jeśli ślub ma być bardzo elegancki, a na przyjęcie przyjedzie wielu gości. Młodzi chcą, by wszystko było „dopięte na ostatni guzik”, czasem zbyt wiele biorąc na siebie. Dobrym rozwiązaniem jest powierzenie części obowiązków specjalistom. Nasza ekipa zadba o to, by pomóc Ci dobrać najodpowiedniejszą suknię oraz dodatki w postaci welonu i biżuterii ślubnej. Jeśli będzie taka potrzeba, dokonamy drobnych przeróbek krawieckich, abyś była w 100% usatysfakcjonowana. Zadbamy o to, by Twój strój pasował do ubioru pana młodego.

W naszym salonie znajdziesz suknie uszyte według najnowszych trendów w modzie. Mamy też wiele modeli klasycznych. Wybór jest naprawdę ogromny! Proponujemy suknie księżniczki, syrenki, modele w literę A, suknie w stylu boho i wiele innych. W ofercie znajdziesz suknie z ozdobnymi gorsetami, szerokimi rękawami ze zwiewnych tkanin, zdobione haftem, koronkami i koralikami. Dobrze dobrany krój sukni może wyeksponować zalety figury, na przykład piękny dekolt czy zgrabne ramiona. Nasze stylistki starają się dopasować styl sukni także do charakteru klientki, jej typu urody oraz charakteru uroczystości. Inną suknię polecimy Ci do sesji zdjęciowej, a inną na wielogodzinną imprezę taneczną. Nie obawiaj się kosztów. Oprócz zakupu oferujemy możliwość wypożyczenia sukni ślubnej. Szczegóły omówimy w rozmowie. Zapraszamy do kontaktu!

SusanHooward
Obserwuj nas!