Wypożyczalnia sukien ślubnych – Bydgoszcz

Potrzebujesz skorzystać z usług wypożyczalni sukien ślubnych w okolicach Bydgoszczy? Zapraszamy serdecznie do współpracy! W naszym salonie Susan Hooward w Toruniu czekają na Ciebie wyjątkowe kreacje, które możesz wypożyczyć. Warto wiedzieć, że wybierając tę opcję, zachowujesz większość takich samych praw, jakie mają klientki decydujące się na zakup!

Koszt wypożyczonej sukienki jest u nas około 60% niższy niż kupionej, co jest łatwym sposobem na wygenerowanie oszczędności. Oczywiście cena ta jest zależna od zmian oraz poprawek, jakie mają być zrealizowane. Wypożyczana suknia jest modelem pokazowym, który możesz wcześniej przymierzyć w naszym salonie. Zanim trafi do rąk przyszłej panny młodej, jest ona również odpowiednio odnawiana i czyszczona.

Jakie zmiany można zrealizować w wypożyczonej sukni ślubnej?

Nie jest prawdą, że w wypożyczonej sukni ślubnej nie można dokonać żadnych zmian. Trzeba jednak wiedzieć, co można zrobić a jakie modyfikacje są niedozwolone.

W wypożyczonej u nas sukience można wprowadzać drobne poprawki, takie jak:

  • dopasowanie sukni w talii i w biuście,
  • zmianę długości,
  • dodanie warstwy materiału,
  • doszycie dodatkowych koronek,
  • zmianę paska,
  • wszycie warstwy brokatu.

Do rzeczy, których niestety nie można zrobić z suknią należy zmiana koloru sukienki, rękawów czy układu gorsetu. Nie jest dozwolone realizowanie żadnych drastycznych zmian, ponieważ są one nieodwracalne. Jednak biorąc pod uwagę korzyści finansowe wynikające z wypożyczenia sukienki oraz stosunkowo dużą ilość praw i możliwych do zrealizowania przeróbek, warto rozważyć tę opcję i zmniejszyć koszty ślubnych wydatków!

SusanHooward
Obserwuj nas!