Wypożyczalnia sukien ślubnych – Toruń

Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem lub po prostu zależy Ci na zmniejszeniu wydatków związanych z przygotowaniem do ślubu, zachęcamy Cię serdecznie do skorzystania z usług naszej wypożyczalni sukien ślubnych w Toruniu. Sukienka, którą u nas przymierzysz, będzie dokładnie tą samą, którą otrzymasz na czas uroczystości. Kreacja, która trafi w Twoje ręce, będzie czysta i świeża dzięki odpowiedniemu odnowieniu oraz czyszczeniu.

Z racji tego, że sukienka ślubna po uroczystości nie będzie Ci potrzebna, część kobiet świadomie decyduje się na wypożyczenie kreacji. Dzięki szerokiemu wyborowi sukien, możesz swobodnie dobrać odpowiedni fason i krój do swoich wyobrażeń i potrzeb oraz poddać sukienkę potrzebnym i dozwolonym modyfikacjom, a po uroczystości nie martwić się o jej przechowywanie, tylko oddać ją z powrotem do salonu.

O czym warto wiedzieć, korzystając z usług naszej wypożyczalni sukien ślubnych w Toruniu?

Jedną z najważniejszych informacji jest określenie czasu, na który możesz wypożyczyć kreację. Suknie wypożyczane są najczęściej na okres od 1,5 – 2 tygodni, ale jest to zakres umowny i zależy od indywidualnych ustaleń z panną młodą. Czas wypożyczenia kreacji może zostać wydłużony. Najczęściej ma to miejsce w przypadku, gdy sesja zdjęciowa państwa młodych odbywa się później i kreacja nadal jest potrzebna. Nasze klientki mogą liczyć na nasze indywidualne podejście.

Sukienka ślubna może zostać poddana drobnym, ale istotnym dla panny młodej przeróbkom, takim jak zmiana długości czy dopasowanie w talii oraz w biuście. Można również doszyć dodatkową falbanę albo nową warstwę materiału. Przed oddaniem do salonu nie wolno czyścić samodzielnie sukni, ponieważ może to ją uszkodzić. Leży to w zakresie naszych działań i zwalnia Cię z dodatkowego obowiązku. Koszt wypożyczenia sukni w naszym salonie to około 60% ceny sukni wystawionej na sprzedaż.

SusanHooward
Obserwuj nas!