Salon Sukien Ślubnych Susan Hooward– Toruń

Marzeniem każdej panny młodej jest wyglądać i czuć się na swoim własnym ślubie olśniewająco oraz wyjątkowo. Nasz salon sukien ślubnych w Toruniu część klientek odwiedza niedługo po zaręczynach, chcąc jak najwcześniej i jak najlepiej przygotować się do swojego ważnego dnia. Warto pamiętać, że realizacja zamówienia na suknię ślubną trwa zazwyczaj około sześć miesięcy, dlatego nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie poszukiwań!

Na rynku mody ślubnej działamy już ponad dwadzieścia lat. Znajdziesz u nas szeroki wybór kreacji: od efektownych syrenek, przez suknie ślubne księżniczki, po modele w stylu boho. Stawiamy na życzliwą atmosferę podczas wizyty klientek w naszym salonie, zdając sobie sprawę, że przygotowania do ślubu bywają stresujące. Nasze konsultantki zapewnią Ci pełne wsparcie oraz wysłuchają wszystkich Twoich uwag. Możesz liczyć na fachowe doradztwo i sprawdzone, praktyczne wskazówki.

Przymiarki sukien ślubnych w Toruniu

Aby dopasować suknię ślubną idealnie do sylwetki panny młodej, w większości przypadków konieczne są drobne poprawki. Wychodzimy z założenia, że najważniejsze jest, aby suknia leżała na Tobie doskonale oraz dawała Ci poczucie komfortu. Sukienka przychodzi najczęściej nieco za duża, co pozwala na dokonanie zwężeń w miejscach, które tego wymagają.

Najczęściej potrzebne są dwie przymiarki, jedna na miesiąc przed ślubem oraz druga w momencie odbioru sukni. Dla pań spoza Torunia oferujemy możliwość przymierzenia i odbioru sukni w ciągu jednego dnia, na krótki okres przed ślubem.

Zapraszamy do naszego salonu sukien ślubnych Susan Hooward na ulicę Szewską 13 w Toruniu!

SusanHooward
Obserwuj nas!