Wypożyczalnia sukien ślubnych – Włocławek

Szukasz wypożyczalni sukien ślubnych w okolicach Włocławka? Sprawdź ofertę naszego Salonu Susan Hooward! Od wielu lat staramy się, aby proponowane przez nas kolekcje spełniały oczekiwania przyszłych panien młodych. Przygotowaliśmy dla Ciebie zróżnicowaną i bogatą ofertę wyjątkowych sukni ślubnych z możliwością ich wypożyczenia. Nasza oferta pozwoli Ci na sporą oszczędność, z jednoczesnym zachowaniem możliwości swobodnego wyboru pięknych oraz różnorodnych kreacji.

Wiele kobiet decyduje się na wypożyczenie sukienki, zamiast jej zakupu z kilku powodów. Z pewnością najważniejszymi z nich są duże korzyści finansowe. Cena wypożyczenia wynosi około 60% sukni ślubnej przeznaczonej do sprzedaży. Poza tym, przechowywanie lub dalsze odsprzedanie sukni ślubnej bywa problematyczne. Wypożyczając sukienkę nie musisz martwić się co zrobić z nią później.

Jakie prawa przysługują Ci przy pożyczeniu sukienki?

Wypożyczając suknię ślubną w naszym salonie, zachowujesz większość praw. Kreacja powinna idealnie na Ciebie pasować, dlatego możliwe i wskazane są przeróbki krawieckie, które są odwracalne. Oznacza to że można między innymi skracać sukienkę, dopasować ją w talii i w biuście oraz doszyć dodatkowe elementy, takie jak falbana czy kolejna warstwa materiału.

Cena sukienki obejmuje również czyszczenie przed oraz po wypożyczeniu. Wybraną kreację otrzymasz od nas na okres mniej więcej od 1,5 – 2 tygodni. Oczywiście jest to czas umowny. Jeśli będziesz potrzebować sukni na dłużej, np. do późniejszej sesji, ustalimy z Tobą indywidualny czas wypożyczenia.

SusanHooward
Obserwuj nas!