Sukienka syrenka – wyjątkowa kreacja ślubna

Jeśli od subtelnej stylizacji księżniczki wolisz kreację, która podkreśli Twoją figurę i uwydatni seksapil, sukienka syrenka będzie idealnym wyborem dla Ciebie. To jeden z najbardziej kobiecych fasonów wśród sukni ślubnych, charakteryzujący się wyjątkowo zmysłowym charakterem. Kreacje tego typu wyszczuplają optycznie talię oraz podkreślają biodra. Składają się z dopasowanej górnej części gorsetowej i zjawiskowego dołu, rozszerzającego się w okolicach kolan.

Gorset może występować w wersji odsłaniającej całkowicie ramiona, może mieć ramiączka lub krótki, a nawet całkiem długi, delikatny rękaw. Dół sukni zdecydowanie przyciąga uwagę i najczęściej w tylnej części przechodzi w tren. Dodatkowo bywa ozdobiony marszczeniami oraz falbanami lub występuje w prostszym, bardziej klasycznym wariancie.

Do jakiej figury pasuje sukienka syrenka?

Sukienka syrenka doskonale prezentuje się na sylwetce obdarzonej w naturalne krągłości. Pięknie wygląda na kobietach o figurze klepsydry, ponieważ zmysłowo podkreśla talię, biodra, biust i pośladki. Nie jest jednak prawdą, że ten typ sukni jest zarezerwowany tylko dla jednego rodzaju sylwetki. Dzięki bogactwu różnorodnych krojów i fasonów, na tego typu suknię coraz częściej decydują się również panie drobniejsze czy o pełniejszych kształtach.

Warto pamiętać, że fason ten wydłuża optycznie sylwetkę, dlatego może być pomocny dla niższych kobiet. Przymierzając tego typu suknię, bardzo istotne jest, aby energicznie się w niej przejść, podskoczyć czy chwilę zatańczyć. Pozwoli to wypróbować konkretny model i sprawdzić, czy kreacja nie krępuje ruchów.

SusanHooward
Obserwuj nas!